Filtruj

Praca Monter Instalacji Sieci - Lublin

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER - ELEKTRYK URZĄDZEŃ REKLAMOWYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lublin

Numer oferty: StPr/24/0835Obowiązki:- montaż, konserwacja i naprawa urządzeń reklamowych- wykonywanie instalacji elektrycznych urządzeń reklamowych- konserwacja instalacji urządzeń reklamowych- obsługa nośników billboardowychMiejsce wykonywania pracy: LublinWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności...

22.03.202422.03.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

MAIK AGENCJA REKLAMOWA SP. Z O.O. SP. K.MAIK AGENCJA REKLAMOWA SP. Z O.O. SP. K.
Lublin

Zakres obowiązków: - montaż, konserwacja i naprawa urządzeń reklamowych - wykonywanie instalacji elektrycznych urządzeń reklamowych - konserwacja instalacji urządzeń reklamowych - obsługa nośników billboardowych Miejsce wykonywania pracy: Lublin Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód...

21.03.202421.03.2024