Filtruj

Praca Monter Instalacji Sieci - Tychy

16-17 z 17 ofert pracy

Monter pomocnik hydraulik sieci zewnętrznych pracownik ogólnobudowlany

ŁUKASZŁUKASZ
Dąbrowa Górnicza

Witam zatrudnię monterów sieci instalacji kanalizacyjnej zewnętrznej oraz wody , wymagane umiejętność obsługi niwelatora oraz czytanie z planów. Zatrudnię też pomocnika wymagane umiejętności to chęć pracy...

09.05.202409.05.2024
od 30 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER KONSERWATOR AUTOMATYKI I POMIARÓW

GÓRNOŚLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW S. A.GÓRNOŚLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW S. A.
Imielin

Zakres obowiązków: zapewnienie sprawności działania systemu telemetrycznego na obiektach ZUW Dziećkowice; montaż i kontrolowanie pracy urządzeń AKPiA; usuwanie na bieżąco usterek, uszkodzeń i awarii urządzeń AKPiA. * praca w systemie 3-zmianowym: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00. Wymagania: w...

06.05.202406.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0372 s