Filtruj

Praca Monter Instalacji Solarnych

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH (O)

nowa oferta
ELPART SP. Z O.O.ELPART SP. Z O.O.
Wrocław

Zakres obowiązków: montaż paneli fotowoltaicznych; montaż tras kablowych; montaż wielopowierzchniowych instalacji fotowoltaicznych na farmach solarnych; montaż konstrukcji pod moduły fotowoltaiczne; pomoc w bieżących zadaniach zespołu Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagan...

28.03.202428.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca dla montera instalacji sanitarnych

2SUN SP. Z O.O. SP. K.2SUN SP. Z O.O. SP. K.
Gdańsk

Szukamy osoby, która będzie pasowała do naszego zgranego zespołu i będzie pracowała na stanowisku: Instalator / Monter instalacji sanitarnych•wyszkolimy Cię we wszelkich kwestiach technicznych i zapewnimy wsparcie specjalistyczne,•doświadczenie 5 lat na podobnym stanowisku jest wskazane,•szukamy osó...

15.03.202415.03.2024

Monterzy instalacji fotowoltaicznych [Turgowia]

ROL-JOB HLIWAROL-JOB HLIWA

Rol-Job Hliwa poszukuje dwóch monterów instalacji fotowoltaicznych w kantonie Turgowia w Szwajcarii. Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch Oferta: Wynagrodzenie: 27,5 CHF/h (do stawki wliczone jest trzynaste wynagrodzenie oraz dodatek urlopowy) + 330 CHF diety miesięcznie Lok...

12.03.202412.03.2024