Filtruj

Praca Monter Instalacji - Brzesko

31-33 z 33 ofert pracy

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH (O)

EDWARD JANICZEK FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA TERMOSYSTEMEDWARD JANICZEK FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA TERMOSYSTEM
Tarnów

Zakres obowiązków: Monter instalacji sanitarnych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, 2 lata doświadczenia na stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B. Praca w Tarnowie i okolicach od pn. do pt. w godz. 07:00-15:00. Wynagrodzenie: 6 0...

04.04.202404.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter instalacji sanitarnych (O)

Tarnów

Monter instalacji sanitarnych...

Operator maszyn - wymagane wykształcenie techniczne

ATERIMA WORKATERIMA WORK
Bochnia

ATERIMA WORK - Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 27025. Działamy w Polsce i za granicą, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność. Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie p...

29.03.202429.03.2024
od 39 zł