Filtruj

Praca Monter Kadlubow - Gdynia

16-18 z 18 ofert pracy

monter kadłubów okrętowych od 34 do 45 na ręke 452 045 093

DOK-STERDOK-STER
Gdańsk

+48 452 045 093Mamy do zaoferowania pracę na stanowisku Monter Kadłubów okrętowych/pomocnik Montera - stawka od 34 do 45 zł na początek, w zależności od doświadczenia danej osoby. DOSWIADCZENIE MINIMUM 6 MIESIĘCY NA STOCZNI! Możliwość pracy bez doświadczenia na innych stanowiskach w Gdańsku - jeżeli...

30.04.202430.04.2024

Monter kadłubów okrętowych

BRYTYJSKIBRYTYJSKI
Szemud

Pracodawca Brytyjski w Rosyth, stały kontrakt - rotacja(5/1). Stawka godzinowa brutto: podstawowa 18.83£, nadgodzina 28.25£ + dodatek za zmianę nocną. Podróż i zakwaterowanie (pokoje 1-osobowe z dostępem do internetu) na koszt pracodawcy. Min. 55 godzin pracy/tydzień - max.65 godzin pracy/tydzień. O...

MONTER KADŁUBA

BEST SOLUTION SP. Z O.O.BEST SOLUTION SP. Z O.O.
Gdańsk

Zakres obowiązków: Montaż kadłubów według rysunków technicznych. Praca zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą na terenie Gdańska lub Gdyni. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 2 minimum 2 lata doświadczenia zawodowego, umiejętność palenia i sczepiania....

29.04.202429.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0197 s