Filtruj

Praca Monter Operator - Będzin

16-17 z 17 ofert pracy

Produkcja ; Belgia; 17,79 € b/h +dodatki, kwatera

INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Katowice

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na ...

22.05.202422.05.2024
od 18 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR MASZYN DO CIĘCIA I GIĘCIA BLACH PŁASKICH / MONTER KONSTRUKCJI

EKOPOL GÓRNOŚLĄSKI-HOLDING SP. Z O.O.EKOPOL GÓRNOŚLĄSKI-HOLDING SP. Z O.O.
Piekary Śląskie

Zakres obowiązków: obsługa maszyn do rozkroju poprzecznego i wzdłużnego blach cienkich, obsługa maszyn do gięcia blach; montaż lekkich konstrukcji stalowych; Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - Znajom...

21.05.202421.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0249 s