Filtruj

Praca Monter Rur

196-198 z 198 ofert pracy

MONTER DO PRZYUCZENIA

NAFTO SP. Z O.O.NAFTO SP. Z O.O.
Kraków

Zakres obowiązków: Prefabrykacja rur, prefabrykacja konstrukcji stalowych, prace warsztatowych (np. wiercenie, cięcie blachy, rur). Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pozostali ślusarze i pokrewni uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - zdolność do pracy na wysok...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter tras kablowych - Niemcy

GC ENERGY SP. Z O.O.GC ENERGY SP. Z O.O.
Rzeszów

GC Energy działa w sektorze inwestycji przemysłowych w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, automatyki przemysłowej oraz instalacji elektrycznych. Braliśmy udział w budowach wielu elektrowni, w tym atomowej, budowach terminali LNG oraz wielu inwestycjach p...

Monter

HRAPPKA.PLHRAPPKA.PL
Katowice

Monter #1133624 Przygotowanie stanowiska, cięcie, szlifowanie, fazowanie blach i rur. Ustawianie elementów do spawania. Transport elementów z magazynu do miejsca przeznaczenia. Utrzymanie miejsca pracy w należytym porządku. Wiedza/Umiejętności Obsługa elektronarzędzi i urządzeń transportu bliskiego ...