Filtruj

Praca Monter Rusztowan - Zielona Góra

pomocnik montera rusztowań > stabilna praca za granicą bez języka > wolne terminy

nowa oferta
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Zielona Góra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca w zespołach 3 osobowych montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych praca w całości do przyuczenia WYMAGANIA: gotowość do pracy na wysokości sprawności fizycznej prawo jazdy kat. B OFERUJEMY: wypłata w euro zgodnie z umową na Twoje konto składniki wynagrodzenia pl...

19.04.202419.04.2024

nowa oferta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca w zespołach 3 osobowych montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych praca w całości do przyuczenia WYMAGANIA: gotowość do pracy na wysokości sprawności fizycznej prawo jazdy kat. B OFERUJEMY: wypłata w euro zgodnie z umową na Twoje konto składniki wynagrodzen...

18.04.202418.04.2024

pomocnik montera rusztowań przemysłowych

RANDSTADRANDSTAD

Praca za granicą, bez języka, bez doświadczenia - pokażemy Ci na czym to polega.Kraj pracy: Niemcy 1700-2000 euro na rękęMieszkanie i samochód służbowy - zorganizowany!Nie przegap okazji i aplikuj. To zajmie Ci tylko 5 sekund! Nie wymagamy CV.oferujemywypłata w euro zgodnie z umową na Twoje kontoskł...

16.02.202416.02.2024