Filtruj

Praca Monter Samochodowy - Gdańsk

61-63 z 63 ofert pracy

POMOCNIK MONTERA INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WOJ-BUD MIECZYSŁAW WOJDYŁAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WOJ-BUD MIECZYSŁAW WOJDYŁA
Chwaszczyno

Zakres obowiązków: Montaż instalacji sanitarnych, zaladunek/rozładunek sprzętu, dojazd samochodem służbowym na miejsce budowy (wyjazd z bazy). Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

20.06.202420.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca jako kierowca, od zaraz

WANIWANI
Rumia

Poszukujemy osoby do pracy fizycznej w formie delegacji (2-3 dni) od zaraz Praca jako kierowca-monter. Mile widziane doświadczenie w jeździe samochodem dostawczym. * Wynagrodzenie za jeden wyjazd 900 zł netto. * Prosimy o wysłanie CV. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji....

16.05.202416.05.2024
od 4500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

monter, montażysta okien i drzwi, okna, bramy

ADRIANAADRIANA
Gdynia

Firma z Gdyni zatrudni montera stolarki okiennej i drzwiowej z doświadczeniem (okolice Trójmiasta) Praca od Poniedziałku do Piątku Czekamy na Ciebie jeśli: posiadasz doświadczenie w zakresie montażu stolarki okiennej i drzwiowej potrafisz obsługiwać elektronarzędzia jesteś odpowiedzialny i samodz...

22.12.202322.12.2023
od 5000 zł