Filtruj

Praca Monter Stalowych - Września

16-18 z 18 ofert pracy

MONTER

KNOTT SP. Z O.O.KNOTT SP. Z O.O.
Zdziechowice

Zakres obowiązków: -przygotowanie detali oraz ich zespołów do montażu (prostowanie, wiercenie, rozwiercanie); -kompletowanie zamówień; - obsługa elektronarzędzi, wiertarki, prasy; - montaż konstrukcji stalowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziane uprawnienia UDT na wózki w...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter-Spawacz w Stadler Środa

STADLER ŚRODA SP. Z O.O.STADLER ŚRODA SP. Z O.O.
Środa Wielkopolska

OPIS Kandydacie, jeżeli chcesz zobaczyć jak się u nas pracuje wejdź na stronę www.youtube.com/watch?v=qRpWMN7zEvE lub kliknij w zdjęcie lubw logo Standler na ogłoszeniui zjedź na dół strony. Link znajduje się pod Strona Internetowa Stadler Środa Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej z...

11.06.202411.06.2024

Praca pomocnik warsztatowy szlifierz metali monter

BALUWELDBALUWELD
Pobiedziska

Poszukujemy ludzi chętnych do pracy :) Szukamy człowieka który chciałby podjąć z nami współpracę na stanowisku pomocnika w warsztacie produkcyjnym na terenie gminy Pobiedziska. Zajmujemy się obróbka stali i montażem elementów przez nas wytworzonych. Produkujemy ogrodzenia, balustrady i wszelkiej ma...

06.06.202406.06.2024
od 1 zł