Filtruj

Praca Monter Urzadzen Elektrycznych - Tychy

16-18 z 18 ofert pracy

Monter automatyki/ Serwisant (branża kolejowa)

SMART - HRSMART - HR
Katowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Montaż i składanie podzespołów urządzeń elektronicznych w oparciu o rysunki techniczne i schematy elektryczne / elektroniczne, Montaż, instalacja i lutowanie elementów i urządzeń elektronicznych na obiekcie Klienta, Nowe uruchomienie i te...

07.05.202407.05.2024

MONTER KONSERWATOR AUTOMATYKI I POMIARÓW

GÓRNOŚLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW S. A.GÓRNOŚLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW S. A.
Imielin

Zakres obowiązków: zapewnienie sprawności działania systemu telemetrycznego na obiektach ZUW Dziećkowice; montaż i kontrolowanie pracy urządzeń AKPiA; usuwanie na bieżąco usterek, uszkodzeń i awarii urządzeń AKPiA. * praca w systemie 3-zmianowym: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00. Wymagania: w...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter konserwator automatyki i pomiarów - ZUW Dziećkowice - Imielin

GPW S. A.GPW S. A.
Imielin

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. z siedzibą w Katowicach, którego podstawową dziedziną działalności jest ujmowanie, uzdatnianie isprzedaż hurtowa wody pitnej, poszukuje 2 kandydatów do pracy w Zakładzie Uzdatniania Wody Dziećkowice w Imielinie na stanowisko Monter konserwator autom...