Filtruj

Praca Monter - Płock

46-48 z 48 ofert pracy

Pracownik Budowlany Monter k/g Belgia

KRYSTIANKRYSTIAN
Gostynin

Jesteś uczciwy i pracowity? To ogłoszenie jest skierowane do Ciebie. Firma budowlana działająca na terenie Belgii od ponad 15 lat Prowadzi nabór pracowników na stanowiska: -Monter suchej zabudowy w systemie K/G -Tynkarz maszynowy gipsowy -Monter ociepleń elewacyjnych (wełna styropian) Oferuj...

29.04.202429.04.2024
od 10000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

MONTER STOLARKI Z PCV

PETECKI SP. Z O.O.PETECKI SP. Z O.O.
Gostynin

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn do produkcji stolarki PCV. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Mile widziane doświadczenie zawodowe...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER STOLARKI ALUMINIOWEJ

Gostynin

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn do produkcji stolarki aluminiowej. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe mile widziane doświadczenie zawodowe...