Filtruj

Praca Ms - Białe Błota

16-17 z 17 ofert pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ

PRZEMYSŁAW STAWISKI ELECTRO CONNECTPRZEMYSŁAW STAWISKI ELECTRO CONNECT
Lipnica

Zakres obowiązków: Prowadzenie biura, odbieranie oraz wysyłanie korespondencji tradycyjnej oraz mailowej, przygotowywanie dokumentacji przetargowej. Pilnowanie terminów zleceń, pisania aneksów do umów, sporządzanie dokumentacji technicznej, itd. Wynagrodzenie do ustalenia po rozmowie kwalifikacyjnej...

20.02.202420.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel Handlowy / samochód służbowy Kia Ceed kombi

DZIAŁ HRDZIAŁ HR
Kościerzyna

Zakres obowiązków: współpraca z Klientami firmy kompleksowa obsługa i budowanie długofalowych relacji z Klientami realizacja ustaleń handlowych i założonych planów sprzedażowych raportowanie wyników pracy dbanie o dobry wizerunek firmy Wymagania: znajomość obsługi komputera (MS Office) prawo...

16.02.202416.02.2024
od 6000 zł