Filtruj

Praca Mycie - Olsztyn

16-17 z 17 ofert pracy

Poszukiwany pracownik do spraw porządkowych.

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BAJKAPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BAJKA
Bartąg

Poszukiwany pracownik do utrzymywania czystości w budynku przedszkola. Obowiązki: Utrzymanie czystości na terenie obiektu/obiektów (sale, stołówka, toalety, części wspólne, itp.). Obsługa urządzeń do sprzątania Mycie okien i inne prace porządkowe. Wydawanie posiłków i pomoc w stołówce Wymagani...

24.06.202424.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SZKLARSKIEGO

SZKŁOLAND SP. Z O.O.SZKŁOLAND SP. Z O.O.
Gutkowo

Zakres obowiązków: obsługa maszyn do obróbki szkła, pakowanie szkła, mycie szkła, transport szkła Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Praca w systemie dwuzmianowym - 6-14 oraz 14-22 Pierwsza umowa zlecenie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia na umowę o pracę -mile w...

06.06.202406.06.2024