Filtruj

Praca Na Godziny A - Koszki

31-33 z 33 ofert pracy

SPRZEDAWCA JYSK Hajnówka (Pełny etat)

JYSK POLSKA SP Z OOJYSK POLSKA SP Z OO
Hajnówka

UMOWA NA ZASTĘPSTWO Lubisz sprzedaż? Chcesz wraz ze swoim zespołem zapewniać najlepszą obsługę klienta? Odnajdujesz się w dynamicznym środowisku? Jeśli Twoje odpowiedzi brzmią tak, to może JESTEŚ osobą, której właśnie szukamy! CO OFERUJEMY Dołączysz do firmy znajdującej się w gronie najlepszych ...

31.03.202431.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Roznoszenie ulotek, do skrzynek pocztowych Hulajnoga Elektryczna

GM POLSKA SP. Z O.O.GM POLSKA SP. Z O.O.
Bielsk Podlaski

OPIS OPIS GM Polska Zatrudni uczciwe osoby do: Roznoszenia ulotek w (domkach jednorodzinnych) wyłącznie do skrzynek pocztowych. Jeśli szukasz pierwszych doświadczeń zawodowych, ta oferta jest dla Ciebie! Wymagania: • Ukończone 16 lat • uczciwość • duże chęci do pracy • punktualność wykonan...

28.03.202428.03.2024
od 500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PUK Hajnówka Zatrudni Kierowcę/Ładowacza

KAROLINA GÓRNAKAROLINA GÓRNA
Hajnówka

Twój zakres obowiązków: Dbałość o sprzęt i stanowisko pracy, m.in.: mycie pojazdu, sprzątanie po wykonywaniu czynności, czyszczenie w kabinie Zdawanie relacji o niedokładności związanej z wykonywaniem czynności typu zniszczone pojemniki na rejonach, trudności z dojazdami do posesji Zdawanie należ...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0445 s