Filtruj

Praca Na Magazynie - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier - pół etatu

Lublin

Nasz Klient, to wiodący na świecie dostawca usług logistycznych, dla którego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko  Pracownika Magazynowego . Zakres odpowiedzialności: Do Twoich obowiązków należeć będzie praca z przesyłkami, m.in. rozładunek, załadunek, sortowanie paczek. Nasza oferta: Praca ...

27.03.202427.03.2024

Operator wózka widłowego/ Magazynier z UDT

Lublin

Zadania: Rozładowywanie tirów Obsługa wózka widłowego Dbanie o stan wózka – czyszczenie i konserwacja Rozkładanie towaru na magazynie Wymagania: Chęć podjęcia stałej współpracy Dyspozycyjność do pracy w godzinach 8-16 Umiejętność pracy w zespole i efektywna komunikacja Uprawnienia UDT Oferta: Bezstr...

20.02.202420.02.2024

Pracownik Magazynowy

NESTLENESTLE
Nałęczów

NESTLE POLSKA S.A. ODDZIAŁ NESTLE WATERS Producent wody butelkowanej posiadający w swoim portfolio marki Nałęczowianka, San Pellegrino, Acqua Panna i Perrier Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny Nałęczowianka w Nałęczowie Główne zadania: Rozładunek i załadunek towaru Odbiór towaru z linii produkc...