Filtruj

Praca Na Magazynie - Skoczów

91-93 z 93 ofert pracy

MAGAZYNIER

TOP-BUD MASZYNY SPRZĘT BUDOWLANY DARIUSZ PATLEWICZTOP-BUD MASZYNY SPRZĘT BUDOWLANY DARIUSZ PATLEWICZ
Bystra

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i wydawanie towaru, praca fizyczna przeglądanie i czyszczenie sprzętu. Praca jednozmianowa w godz. 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku. Praca stacjonarna z możliwymi wyjazdami w teren. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia. Wymagania: wyks...

31.05.202431.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca klienta ds. OZE

NEX ENERGYNEX ENERGY
Jastrzębie-Zdrój

Doradca klienta ds. OZE Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój Twój zakres obowiązków spotkania z Klientami (B2B, B2C) aktywna sprzedaż wysokiej klasy kompleksowych rozwiązań z dziedziny OZE: instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii, pompy ciepła wykonywanie audytów oraz dobór spersonalizowanego rozwiąz...

Brygadzista magazynu

CEDROB FOODS S. A.CEDROB FOODS S. A.
Pszczyna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Rozładunek towaru – transport towaru na terenie magazynu Prowadzenie dokumentacji magazynowej (ewidencja ilościowa towaru) Monitorowanie wchodzącego i wychodzącego towaru Sprawdzanie dokumentów dostaw i wysyłek Dbanie o terminowy rozładunek Dbanie o właściwe składowanie i przecho...