Filtruj

Praca Na Stanowisku Handlowca - Siemianowice Śląskie

46-48 z 48 ofert pracy

Świętochłowice - Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange

EWAEWA
Świętochłowice

Poszukujemy handlowca do salonu telekomunikacyjnego w Świętochłowicach . Dołącz do nas, jeśli: jesteś osobą komunikatywną i chcesz pracować z ludźmi chcesz poznawać tajnik i sprzedaży i chcesz się uczyć od najlepszych rozwój jest dla Ciebie ważny angażujesz się w to co robisz i podejmujesz i...

17.05.202417.05.2024
od 5300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel handlowy / Handlowiec

MAGDALENAMAGDALENA
Chorzów

ENERGOKABEL sp. z o.o. Firma Energokabel posiada wszechstronne doświadczenie w dystrybucji kabli, przewodów, transformatorów oraz osprzętu elektrotechnicznego i elektroenergetycznego, które jest wynikiem długoletnich tradycji, sięgających lat 90-tych. Działalność naszego przedsiębiorstwa oparta jes...

16.05.202416.05.2024
od 9000 zł

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

JFK GROUPJFK GROUP
Mikołów

Zakres obowiązków: Koordynowanie operacji sprzedażowych Zakładanie dokumentacji dla danego zamówienia, przejrzyste prowadzenie historii zamówienia i bieżące kompletowanie dokumentów Weryfikowanie prawidłowości zakupów pod konkretne zamówienie tj. gatunki, ilości, ceny zakupu, ceny sprzedaży Przy...

13.05.202413.05.2024
od 4651 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0327 s