Filtruj

Praca Na Stanowisku Sprzedawcy B - Miechów

16-18 z 18 ofert pracy

SPRZEDAWCA/KASJER

JERONIMO MARTINS POLSKA S. A.JERONIMO MARTINS POLSKA S. A.
Modlniczka

Zakres obowiązków: obsługa klienta, kasy fiskalnej, dotowarowywanie, praca z oznaczeniami cenowymi, prace porządkowe na stanowisku pracy oraz jego otoczeniu. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych wyks...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca DELIKATESY KUBIK Łany Wielkie ul Łabedzka

DELIKATESY KUBIKDELIKATESY KUBIK
Łany Wielkie

Kim jesteśmy? Delikatesy „Kubik” to Polska firma o ugruntowanej pozycji rynkowej w segmencie sprzedaży detalicznej w obszarze woj. Śląskiego. Posiadamy ponad 150 sklepów i galerii alkoholowych „Wielbłąd”, zatrudniając kilkaset osób na różnych stanowiskach i poziomach. Obecnie poszukujemy osoby ...

07.05.202407.05.2024
od 4300 zł

Sprzedawca - Kasjer I Wolbrom

BIEDRONKABIEDRONKA
Wolbrom

Poznaj nas i Twoje przyszłe obowiązki Lubisz kontakt z ludźmi i dynamikę pracy w handlu? Dołącz do zespołu Biedronki na stanowisko Sprzedawca - Kasjer w jednym z naszych 3500 sklepów. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami! Za co będziesz odpowiadać? ...

29.04.202429.04.2024