Filtruj

Praca Na Tasmie Produkcyjnej - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Kontroler Jakości Wyrobów

FAMET S. A.FAMET S. A.
Opole

Kontroler Jakości Wyrobów Miejsce pracy: Opole Twój zakres obowiązków dokonywanie odbiorów jakościowych półfabrykatów i wyrobów gotowych zgodnie z procedurami obsługa merytoryczna reklamacji i kart niezgodności prowadzenie zapisów danych dotyczących jakości nadawanie statusu wyrobu wprowadzanie meld...

26.03.202426.03.2024
Umowa o dziełoumowa o dzieło

PRACOWNIK PRODUKCJI W PRZETWÓRNI ZIEMNIAKÓW (M/K)

AB JOB SERVICE SP. Z O.O.AB JOB SERVICE SP. Z O.O.
Opole

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z 17-letnim doświadczeniem z oddziałami w Kielcach, Opolu, Lublinie i Bydgoszczy, rekrutującą na rynek niderlandzki. Jesteśmy partnerem w dobieraniu kadry dla firm z branży agrarnej, budowlanej, spożywczej, ...

12.12.202312.12.2023

Pracownik produkcyjny

IPAK SP. Z O.O.IPAK SP. Z O.O.
Opole

Opis stanowiska: obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami firmy, nadzorowanie i kontrolowanie pracy maszyny produkcyjnej oraz wstępna kontrola jakościowa produkowanego asortymentu, właściwa i terminowa realizacja zadań, poprawne oznakowanie towarów, odbier...

21.08.202321.08.2023