Filtruj

Praca Nadzor Inwestorski

1-3 z 3 ofert pracy

Inżynier budownictwa ds. inwestycji i remontów

SUNEX S. A.SUNEX S. A.
Racibórz

Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna specjalizująca się w technikach grzewczych, w tym wykorzystujących odnawialne źródła energii, poszukuje pracowników chętnych do pracy na stanowisku: Inżynier budownictwa ds. inwestycji i remontów Miejsce pracy: Racibórz Opis stanowiska pracy Kontrola...

04.04.202404.04.2024

INSPEKTOR NADZORU DS. ELEKTRYCZNYCH (1/2 ETATU)

URZĄD MIEJSKI W BIERUNIUURZĄD MIEJSKI W BIERUNIU
Bieruń

Zakres obowiązków: 1. prowadzenie i nadzorowanie spraw dotyczących prac projektowych i kosztorysowych oraz robót budowlanych, związanych z zadaniami inwestycyjnymi i remontowymi, 2. zapewnienie prawidłowej i terminowej realizacji powierzonych zadań inwestycyjnych i remontowych, 3. wykonywanie nadzor...

02.04.202402.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Projektant instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych

Gdańsk

Projektant instalacji elektrycznych i elektroenergetycznychTRYDAN jest prężnie rozwijającą się firmą projektową o ugruntowanej pozycji na rynku, działamy od 2014. Dzięki doświadczeniu naszych projektantów, terminowości wykonanych zleceń oraz wysokiej jakości tworzonych dokumentacji zostaliśmy dostrz...

15.02.202415.02.2024