Filtruj

Praca Napraw Mnie - Biłgoraj

16-18 z 18 ofert pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

AUTOSPEC KONRAD ODRZYWOLSKIAUTOSPEC KONRAD ODRZYWOLSKI
Chłopków

Zakres obowiązków: naprawa samochodów osobowych Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - zasadnicze branżowe wykształcenie - podstawowe wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B ...

03.09.202403.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Chłopków

Numer oferty: StPr/24/0787Obowiązki:naprawa samochodów osobowychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWykształcenie:podstawoweWymagania pożądane:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe zasadnicze branżowe średnie zawodowe średnie branżowe średnie zawodowe 4-letnie Poz...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Elektryk-Mechanik

AGNIESZKA.RUGALAAGNIESZKA.RUGALA
Bondyrz

Poszukiwany pracownik na stanowisko elektryk-mechanik. Zakres obowiązków: wykonywanie prac w zakresie konserwacji, montażu i napraw instalacji elektrycznych oraz współpracujących z nią urządzeń, naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych, współpraca z serwisami zewnętrznymi Nasze wyma...

od 5400 zł