Filtruj

Praca Napraw Mnie - Długołęka

511-513 z 513 ofert pracy

Pracownik Myjni Samochodowej - Wrocław

AAA AUTOAAA AUTO
Wrocław

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Marzysz o pracy blisko pojazdów różnych marek? Chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Jeśli odpowiedziałeś na chociaż jedno pytanie TAK, dołącz do naszego zespołu! Twój zakres obowiązków: - przygotowywanie pojazdów do sprzedaży i dbanie o ich wyglą...

21.07.202321.07.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Budowa sieci/monter sieci - Branża Teletechniczna

MAX INVEST SP. Z O.O.MAX INVEST SP. Z O.O.
Wrocław

Zakres obowiązków: · Budowa sieci teletechnicznej kabli miedzianych i światłowodowych · Budowa kanalizacji teletechnicznej · Montaż/demontaż i konfiguracja sprzętu teletechnicznego · Lokalizacja uszkodzeń, naprawa i konserwacja sieci teletechnicznej · Obsługa sprzętu pomiarowego · Prace na wys...

17.07.202317.07.2023

Pracownik działu technicznego

ANNAANNA
Wrocław

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje chętnych osób do pracy na stanowisku: PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO Miejscowość: Wrocław Wymagania: Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne o profilu budowa i mechanika maszyn Doświadczenie w pracy w obsłudze i naprawie ...

13.07.202313.07.2023