Filtruj

Praca Nasz Klient - Przasnysz

211-213 z 213 ofert pracy

Przewoźnik Zewnętrzny B2B (kat. B) Media Expert Ciechanów-własne auto

MEDIA EXPERTMEDIA EXPERT
Ciechanów

Szukasz pracy, ale chcesz być „na swoim? Załatwione! Współpracuj z Media Expert mając własny biznes! To oferujemy: gwarancję zleceń na dostawy szkolenia wdrażające stabilną i długoletnią współpracę w firmie o bardzo mocnej pozycji na rynku pracę od poniedziałku do piątku, blisko domu jasną i ...

18.08.202318.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Firma PS MEBLE zatrudni stolarza z doświadczeniem lub bez

PS MEBLEPS MEBLE
Ciechanów

Zakres obowiązków: 1. Montaż mebli u klienta 2. Obsługa maszyn stolarskich 3. Składanie szafek Oczekiwania: 1. Dyspozycyjność , odpowiedzialność 2. Prawo Jazdy kat. B CV proszę składać osobiście pod adresem Ciechanów ul. Płońska 148 lub telefonicznie 60*******64...

03.08.202303.08.2023
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Magazynier

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TOPAZPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TOPAZ
Karniewo

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od ponad 30 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto trzydzieści placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także...

26.06.202426.06.2024