Filtruj

Praca Nasze Biuro - Suwałki

31-32 z 32 ofert pracy

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWYCH

BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH ŻAK TOURIST SP. Z O.O.BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH ŻAK TOURIST SP. Z O.O.
Augustów

Zakres obowiązków: Rozliczanie rozrachunków, wyciągów bankowych, wprowadzanie, dekretowanie dokumentów księgowych, uzgadnianie kont księgowych, prowadzenie ewidencji księgowej oraz archiwizacji dokumentów. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Doświadczenie zawodowe - wymagane....

29.07.202429.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zarządzanie zamówieniami sklepu internetowego

MARCINMARCIN
Bakałarzewo

Szukamy osoby do naszego zespołu! Najlepiej z okolic Bakałarzewa - Suwałki/Olecko. Będziemy wdzięczni za udostępnienie i puszczenie wiadomości w świat . Poszukujemy męskiego brakującego ogniwa, któremu marzy się praca z fajnymi ludźmi i chcącego wspierać swoją osobą rozwój naszej marki! Jeśli bli...

10.01.202410.01.2024