Filtruj

Praca Nationale Nederlanden - Nowy Sącz

1-2 z 2 ofert pracy

Doradca Ubezpieczeniowy

NATIONALE-NEDERLANDEN USŁUGI FINANSOWE SP. Z O.O.NATIONALE-NEDERLANDEN USŁUGI FINANSOWE SP. Z O.O.
Nowy Sącz, Tarnów, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Ciężkowice, Kraków

Nasze wymagania: Wykształcenie minimum średnie Przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość Komunikatywność i nastawienie na rozwój Zainteresowanie współpracą w oparciu o umowę B2B Etyczne i uczciwe podejście do Klienta Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta To oferujemy: WIĘCEJ na Twoim ...

25.03.202425.03.2024

KONSULTANT TELEFONICZNY

CALLFORYOU SP. Z O.O.CALLFORYOU SP. Z O.O.
Nowy Sącz

Zakres obowiązków: Telefoniczna obsługa klienta. Prezentowanie ofert firm, umawianie potencjalnych klientów na spotkania z firmami z sektora branży ubezpieczeniowej, finansowej bądź energetycznej: Orlen Energa, PZU, Nationale Nederlanden, Uniqa. Wykonywanie połączeń wychodzących z dostarczonych baz ...

04.03.202404.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0353 s