Filtruj

Praca Nauczyciel Jezyka Angielskiego - Kraków

16-18 z 18 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

1. EGRI PATRYCJA KRASOWSKA-MORAWIEC 2. PLUSZOWY MIŚ NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM PATRYCJA KRASOWSKA-MORAWIEC 3. PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE PLUSZOWY MIŚ PATRYCJA KRASOWSKA-1. EGRI PATRYCJA KRASOWSKA-MORAWIEC 2. PLUSZOWY MIŚ NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM PATRYCJA KRASOWSKA-MORAWIEC 3. PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE PLUSZOWY MIŚ PATRYCJA KRASOWSKA-
Zabierzów

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z dziećmi dydaktyczno-wychowawczych, zapewnienie dzieciom bezpiecznych i higienicznych warunków do nauki i zabawy. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średnio zaaw...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W SĄSPOWIEZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W SĄSPOWIE
Sąspów

Zakres obowiązków: Nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej oraz w przedszkolu, pełnienie obowiązku wychowawcy w klasie VIII. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: C2 - biegły, pismo: C2 - biegły) zawód - Lektor języka obcego staż p...

13.06.202413.06.2024

Asystentkę z językiem angielskim do przedszkola

PRZEDSZKOLE 2 JĘZYKIPRZEDSZKOLE 2 JĘZYKI
Wieliczka

Asystentkę nauczyciela z bardzo dobrą komunikacyjną znajomością języka angielskiego zatrudni dyrektor przedszkola dwujęzycznego 2 języki w Tomaszkowicach k/Wieliczki. Szukamy osoby z podejściem do małych dzieci, radosnej, kreatywnej, umiejącej współpracować, biegle posługującej się językiem angielsk...

10.06.202410.06.2024