Filtruj

Praca Nauczyciel Kierunku - Wrocław

106-107 z 107 ofert pracy

Nauczyciel przedszkola - Długołęka

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ZIELONY ZAKĄTEKNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ZIELONY ZAKĄTEK
Długołęka

Niepubliczne Przedszkole Zielony Zakątek w Długołęce poszukuje nauczyciela przedszkola Wymagamy: - wykształcenie wyższe kierunkowe, - zapał i chęć do pracy, - pogodny stosunek do wykonywanych obowiązków, - umiejętność pracy w zespole, - chęć rozwoju i wdrażania autorskich pomysłów i innowacji; Oferu...

07.03.202407.03.2024

PSYCHOLOG

GMINNE PRZEDSZKOLE W ŁANACHGMINNE PRZEDSZKOLE W ŁANACH
Łany

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi przedszkolnymi Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) wyk. wyższe magisterskie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym Praca pon.-pt. 6:30-16:00 (godziny ramowe), 5,5 godziny w tygodniu wynagrodzenie w ofercie dotyczy nauczyciela początkująceg...

07.02.202407.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0413 s