Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Toruń

1-2 z 2 ofert pracy

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

FUNDACJA DOROTKOWOFUNDACJA DOROTKOWO
Toruń

Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego do Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego. Dorotkowo :) Obowiązki - realizacja programu dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczego TPP; realizacja ramowego planu dnia TPP; udział w radzie pedagogicznej i zebraniach zespołów specjalistów TPP; współpraca z r...

03.04.202403.04.2024
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO(NR 1124)

nowa oferta
CENTRUM EDUKACJI I ZABAWY SP. Z O.O.CENTRUM EDUKACJI I ZABAWY SP. Z O.O.
Solec Kujawski

Zakres obowiązków: - praca w Przedszkolu Niepublicznym Reksio - 30 h dydaktycznych Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) zawód - Nauczyciel przedszkola kierunek wykształcenia: wychowanie przedszkolne...

23.04.202423.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0338 s