Filtruj

Praca Nauczyciel - Kolsko

31-33 z 33 ofert pracy

NAUCZYCIEL- WYCHOWAWCA W PRZEDSZKOLU

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Nowa Sól

Numer oferty: StPr/24/0320Obowiązki:Nauczyciel przedszkola realizuje zadania wychowawczo - dydaktyczne i opiekuńcze w powierzonej grupie dzieci zgodnie z podstawą wychowania przedszkolnego, celami zawartymi w programach przyjętych w przedszkolu do realizacji oraz koncepcji pracy przedszkola, planie ...

21.08.202421.08.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE IM. KRÓLEWNY ŚNIEŻKI W ZAKRZEWIEPRZEDSZKOLE PUBLICZNE IM. KRÓLEWNY ŚNIEŻKI W ZAKRZEWIE
Zakrzewo

Zakres obowiązków: Realizacja zadań związanych z podstawowymi funkcjami przedszkola:dydaktyczną,wychowawczą i opiekuńczą w tym zapewnienie bezpieczeństwa. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Doświadczenie mile widziane. Praca w grupie,obsługa podstawawowych programów komputerowych,...

19.08.202419.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W ZABORZE ZIELONA NUTKA BEATA SENYKNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W ZABORZE ZIELONA NUTKA BEATA SENYK
Zabór

Zakres obowiązków: - prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z podstawą programową, - przygotowanie dokumentacji pedagogicznej, - możliwość zdobycia awansu zawodowego, - praca w godzinach 7.00-16.00 wg harmonogramu. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe edukacja ...

12.07.202412.07.2024