Filtruj

Praca Nauka - Krynica-Zdrój

31-33 z 33 ofert pracy

Pizzeria Domino w Starym Sączu zatrudni do pracy

RAFAŁRAFAŁ
Stary Sącz

Poszukujemy do swojego zespołu młodych energicznych osób do obsługi klientów oraz pomocy w kuchni. Poszukujemy chętnych do pracy na stałe nie tylko wakacyjnej Praca na etat -umowa o pracę Obsługa klientów Przygotowywanie produktów zgodnie z wytycznymi Utrzymanie czystości i porządku na stanowi...

02.04.202402.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik myjni samochodowej.

TOMASZTOMASZ
Nowy Sącz

Przyjme pracownika na myjnie samochodową, NAJLEPIEJ Z DOŚWIADCZENIEM ,lub checia szybkiej nauki szukam osoby ktora jest samodzielna, zna sie na myciu pojazdów od płukania po całe komplety praca od 10-18 poniedzialek sobota, wynagrodzenie % wymagane ukonczone 20 lat niekaralność planowanie dzial...

03.10.202303.10.2023
od 4000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca w biurze dla studenta/stażysty/praktykanta

STANLAK STANISŁAW OPOKASTANLAK STANISŁAW OPOKA
Nowy Sącz

Opis stanowiska: Poszukujemy energicznych i zaangażowanych studentów lub osób mogących realizować staż do naszego dynamicznego zespołu jako Pracowników Biurowych. Twoje obowiązki będą obejmować wsparcie w codziennych operacjach biurowych, komunikację z klientami oraz koordynację różnorodnych zadań....

30.08.202330.08.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0651 s