Filtruj

Praca Netto Sp Z O - Świnoujście

16-18 z 18 ofert pracy

Pracownik ochrony fizycznej - obiekt handlowy - dostawy nocne - Wolin

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Wolin

Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw nocnych Sprawdzanie poprawności dokumentów Wymagania: Chęci do pracy Zdecydowanie Sumienność Nie wymagamy doświadczenia, oferujemy szkolenie Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Wynagrodzenie: 50,00 zł netto Stabilne zatrudnienie w jedn...

19.06.202419.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Brygadzista prac wykończeniowych

MAGDALENAMAGDALENA
Międzyzdroje

Polska firma budowlana istniejąca od 2022 roku, zatrudni pracownika na stanowisko: Brygadzista Robót Wykończeniowych Wynagrodzenie: 8000-9000 zł netto/miesiąc Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie (Międzyzdroje, Świnoujście, Szczecin) Zadania: · Zarządzanie i koordynacja 30 osobowym zespołem...

07.06.202407.06.2024
od 9840 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Brygadzista Robót Wykończeniowych - woj. zachodniopomorskie

BERKER DOMINIS SP. Z O.O.BERKER DOMINIS SP. Z O.O.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonyc...

05.06.202405.06.2024