Filtruj

Praca Netto - Szprotawa

16-18 z 18 ofert pracy

Pracownik Mobilnej Grupy - Żagań

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Żagań

Zakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie przełożonym Sumienna realizacja obowiązków służbowych Ujęcia sprawców kradzieży Raportowanie zdarzeń Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Sumienność i zaa...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

koszenie trawy i sprzątanie ulic

FHU JAN MARCINKIEWICZFHU JAN MARCINKIEWICZ
Żary

Praca przy koszeniu i sprzątaniu ulic w okolicach ŻarOferujemy :-umowę – zlecenie-zarobek 22 zł netto / h lub 20 zł netto /h z zakwaterowaniem...

ELEKTRYK/ ELEKTROTECHNIK/ ELEKTROMONTER praca blisko granicy

AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Żagań

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śl...

19.05.202419.05.2024