Filtruj

Praca Niemiec B - Stąporków

76-78 z 78 ofert pracy

Doradca Klienta - sklep RTV/AGD/IT

PEOPLEPROPEOPLEPRO
Końskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: dobór produktów do potrzeb klientów zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami przyjmowanie dostaw ekspozycja towarów dbanie o ład i porządek w elektromarkecie WYMAGANIA: komun...

02.06.202402.06.2024

PRACA NA JUŻ! - konsultant mailowy Tygodniówki!

KONTAKTKONTAKT
Skarżysko-Kamienna

Poszukuje osób do zespołu, zajmującego się pisaniem z klientami , praca dla każdego , nie wymagam doświadczenia, udostępniam gotowe materiały :) DORADCA KLIENTA ONLINE - bez rozmów telefonicznych, bez rozmów na kamerze - rozmowa poprzez pisanie kopiuj-wklej Oferuję umowę, TYGODNIÓWKI - WYPŁATY NA...

od 3700 zł

Bliżyn! Praca dodatkowa przy inwentaryzacji - liczenie towaru

JULIAJULIA

Poszukujesz lekkiej pracy dorywczej lub jesteś zainteresowany/a dłuższą współpracą? A może chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe? Dobrze trafiłeś/aś! Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego uczymy od podstaw! Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy przy inwentaryzacji w miejsco...

od 27 zł