Filtruj

Praca Niemiecki Angielski - Niepruszewo

361-362 z 362 ofert pracy

Kierowca kat. C w pralni - Niemcy

MONOWII TEXTILMANAGMENT GMBH & CO. KGMONOWII TEXTILMANAGMENT GMBH & CO. KG
Poznań

Dla naszego zakładu produkcyjnego w Kreuztal (Nordrhein-Westfalen) poszukujemy kierowcy. Do Twoich zadan nalezec bedzie zaladunek, dostarczenie prania do klienta oraz rozladunek. Oferujemy: 15€/h brutto niemiecka umowe o prace praca od poniedzialku do piatku, czasem rowniez soboty. platne urlo...

19.07.202319.07.2023
od 65 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik Utrzymania Ruchu - praca w Niemczech

Poznań

Zadania: Usuwanie błędów i usterek oraz wykonywanie prac naprawczych, konserwacyjnych i serwisowych na maszynach produkcyjnych Praca według wcześniej otrzymanych wytycznych, instrukcji Optymalizacja procesu produkcyjnego Prowadzenie dokumentacji wykonanej pracy Wymagania: Ukończenie szkoły zawodowej...

04.07.202304.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0334 s