Filtruj

Praca Niemiecki - Pleszew

136-138 z 138 ofert pracy

Pracownik obsługi klienta z j. niemieckim (Transport i Logistyka)

OFFICEOFFICE
Ostrów Wielkopolski

Firma JIT Logistik działa w branży TSL od 2013 r. Mamy bogate doświadczenie na arenie międzynarodowej oferując kompleksową obsługę transportowo – spedycyjno - logistyczną, a naszym „core-businessem” jest transport krytyczny czasowo. W myśl zasady „just in time” zapewniamy naszym klientom szybką i te...

14.07.202314.07.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Techniczny

Zadania: Bieżące usuwanie usterek maszyn i urządzeń Przeglądy oraz przezbrojenia maszyn i urządzeń Diagnostyka oraz analiza przyczyn występowania usterek Udzielanie wsparcia technicznego operatorom maszyn Prowadzenie ciągłych działań zmierzających do poprawy efektywności maszyn Wymagania: Mile widzi...

10.07.202310.07.2023

Kierowca C+E- niemiecka umowa/ dniówka 120 EUR

ALEKSANDRAALEKSANDRA

Opis Do naszej firmy LEADER Logistik GmbH zatrudnimy nowych kierowców na kat. C+E - transport krajowy niemiecki. Nie wymagamy znajomości j. niemieckiego. Wymagania: - doświadczenie na kat. C+E -prawo jady kat. C+E - świadectwo kwalifikacji / kod 95 - karta kierowcy - sumienność - dyspozycyjn...

19.06.202319.06.2023
od 8000 zł