Filtruj

Praca Niepelnosprawni - Zawiercie

76-78 z 78 ofert pracy

Sprzątaczka- Dąbrowa Górnicza

KAROLINA JURCZYGAKAROLINA JURCZYGA
Dąbrowa Górnicza

GRUPA JAREXS to trzydziestoletnie doświadczenie i rozpoznawalna marka. Od początku naszej działalności współtworzymy rynek outsourcingu, specjalizując się w usługach z zakresu ochrony fizycznej osób i mienia oraz utrzymania czystości. Aktualnie z uwagi na rozwój naszej firmy poszukujemy pracownika ...

28.09.202328.09.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk/Młodszy Elektryk

MALBOX SP. Z O.O.MALBOX SP. Z O.O.
Olkusz

Zakres obowiązków: Instalacje elektryczne, automatyka; Usuwanie na bieżąco awarii oraz zakłóceń elektrycznych; Remontowanie, konserwacje i modernizacje urządzeń; Wykonywanie czynności diagnostycznych; Kontrolowanie i monitorowanie pracy urządzeń elektrycznych oraz ich automatyki; Wymagania: W...

22.09.202322.09.2023

OPIEKUN osób starszych /Opiekun medyczny

JUSTYNAJUSTYNA
Bukowno

Jeśli posiadasz wykształcenie kierunkowe, kurs opiekuna medycznego / osób starszych i niepełnosprawnych lub doświadczenie w pracy z osobami starszymi Jesteś wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka oraz czerpiesz satysfakcję z niesienia pomocy innym Czekamy właśnie na Ciebie !!! oferujemy różne fo...

13.09.202313.09.2023