Filtruj

Praca Niepelnosprawnosc - Nowa Sarzyna

16-18 z 18 ofert pracy

Pracownik ochrony fizycznej - Sokołów Małopolski

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Sokołów Małopolski

Opis stanowiska: Ochrona obiektu Podejmowanie właściwych interwencji w sytuacjach zagrożenia Od kandydatów oczekujemy: Niekaralność Dyspozycyjność Mile widziane: Mile widziane doświadczenie w ochronie obiektów Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności Oferujemy: Stabil...

14.08.202414.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Agencja ochrony | sprzątanie | Leżajsk | umowa o pracę!

REKRUTACJAREKRUTACJA
Leżajsk

Agencja Ochrony Specjał wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni kandydatów na stanowisko: Personel sprzątający Miejsce pracy: Leżajsk ¾ etatu Zadania: utrzymanie czystości na terenie obiektu, db...

01.08.202401.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator urządzeń do prania i prasowania

EKO-STYL RENTAL SP. Z O.O. SP. K.EKO-STYL RENTAL SP. Z O.O. SP. K.
Leżajsk

Odbieranie upranego asortymentu z pralnic i sortowanie przed załadunkiem do suszarek, ładowanie asortymentu do suszarek, wyjmowanie asortymentu z suszarek, sortowanie do poszczególnych urządzeń prasowalniczych, rozwieszanie na drążkach, obsługa magli, obsługa linii sortowniczej odzieży, sortowanie i...

21.06.202421.06.2024