Filtruj

Praca Niepelnosprawnosc - Tarnowo Podgórne

136-138 z 138 ofert pracy

Telefoniczna obsługa klienta (również z orzeczeniem)

MANPOWERMANPOWER
Poznań

Zadania: - Obsługa telefoniczna klientów infolinii wychodzącej- Raportowanie przełożonemu wyników pracyMiejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności. Wymagania:- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta- Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office, szczególn...

22.05.202422.05.2024

Firma sprzątająca zatrudni pracowników do pracy na obiekcie

PANEL SERWISPANEL SERWIS
Swarzędz

Firma sprzątająca zatrudni Pracowników do serwisu sprzątającego obiektu zlokalizowanego w miejscowości Swarzędz, ul. Poznańska Praca w godzinach: 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 ( zmianowa) od poniedziałku do soboty. Mycie podłóg, odkurzanie, opróżnianie koszy na śmieci, serwis toaletowy, sprzątani...

Umowa o pracęumowa o pracę

Operator / ka Wózka Widłowego DHL Koninko

DHL PARCEL POLSKA SP. Z O.O.DHL PARCEL POLSKA SP. Z O.O.
Koninko

Miejsce pracy: Koninko Wymiar etatu: 100% TWOJE ZADANIA: rozładunek i załadunek transportów z użyciem wózka widłowego, praca z dokumentami, mierzenie przesyłek, praca ze skanerem. SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI: posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT – IIWJO, potra...