Filtruj

Praca Nieregularne Godziny - Szczecin

46-48 z 48 ofert pracy

Praca Monter instalacji fotowoltaicznych Niemcy

THOR INDUSTRIEMONTAGENTHOR INDUSTRIEMONTAGEN
Szczecin

Praca na dachu nie jest dla ciebie tylko pracą, ale raczej pasją? Lubisz pracować na świeżym powietrzu, ramię w ramię z kolegami z zespołu, mieć na oku terminy realizacji, a tym samym twoje premie? Jeśli tak, THOR to właściwe miejsce pracy dla ciebie! Fotowoltaika jest specjalistycznym obszarem w TH...

16.10.202316.10.2023
od 100 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Qhse specialist

LEASINGTEAMLEASINGTEAM
Przecław

Zakres obowiązków: Opracowywanie, wdrażanie i utrzymanie polityk i procedur zapewnienia jakości; Monitorowanie zgodności procesów i produktów z wewnętrznymi oraz zewnętrznymi standardami jakościowymi (np. ISO 9001); Wdrażanie i przestrzeganie przepisów BHP oraz innych regulacji prawnych dotyczących ...

04.05.202404.05.2024

Sprzedawca / obsługa klienta

KAROLINAKAROLINA
Gryfino

Opis stanowiska: - aktywna sprzedaż produktów - budowanie dobrych relacji z klientami - obsługa kasy fiskalnej oraz systemu sprzedażowego - dbanie o wizerunek całej firmy Wymagania: - mile widziane osoby uczące się - dyspozycyjność i punktualność - uczciwość - łatwość przyswajania wiedzy -...

16.04.202416.04.2024