Filtruj

Praca Nieznana - Gryfino

316-318 z 318 ofert pracy

Inspektor

URZĄD MORSKI W SZCZECINIEURZĄD MORSKI W SZCZECINIE
Szczecin

Osoba na tym stanowisku: Obsługuje technicznie system kontroli ruchu statków VTMS;Obsługuje technicznie systemy łączności radiowej pasma morskiego UKF;Naprawia i konserwuje urządzenia łączności i elektroniczne;Kontroluje emisje radiowe urządzeń łączności UKF;Prowadzi odbiory techniczne i przeglądy a...

25.04.202425.04.2024

Kontroler Techniczny-Poczta Polska S.A.

POCZTA POLSKA S. A.POCZTA POLSKA S. A.
Szczecin

Poczta Polska S.A.-Kontroler Techniczny Miejsce pracy: Szczecin, ul. Gdańska 15a Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, cały etat, praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku Twoje zadania: przeprowadzanie kontroli stanu technicznego pojazdów i przyczep, planowanie i sporządzanie harmo...

Umowa o pracęumowa o pracę

RECEPCJONISTA

Załom

Zakres obowiązków: przyjmowanie gości meldowanie, drukowanie skanowanie dokumentów odbieranie telefonów, przygotowywanie kawy dla gości Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,3163 s