Filtruj

Praca Nocna - Sieraków

46-48 z 48 ofert pracy

OPERATOR MASZYN FOLIUJĄCYCH

KARL KNAUER POLAND SP. Z O.O.KARL KNAUER POLAND SP. Z O.O.
Pniewy

Zakres obowiązków: - obsługa wózków widłowych - obsługa maszyny foliującej - zabezpieczanie towaru na wysyłkę - segregacja makulatury - prace porządkowe i inwentaryzacyjne Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnos...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca fizyczna Prefabrykaty Betonowe Holandia , Be;gia

MARIUSZMARIUSZ
Drezdenko

Praca przy produkcji prefabrykatów betonowych - Praca na Hali Zmiany Nocne - produkcja ścian betonowych , płyt Oferuję :- Umowa Polska 14euro netto na start -zakwaterowanie gratis, pokoje jednoosobowe -pojazdy służbowe na terenie Holandii -stałe zatrudnienie Wymagania:- znajomość języka ang. ...

26.02.202426.02.2024
od 13000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierowca c+E transport międzynarodowy

KUBAKUBA
Krzyż Wielkopolski

Zatrudnimy kierowce w transporcie miedzynarodowym,w malej firmie transportowej z dwudziestoletnim doswiadczeniem,praca od poniedzialku do piatku,kazdy weekend w domu wykonujemy przewozy na trasach Pl - fr - de -pl przestrzegamy czasu pracy i godzin nocnych.zarobki od 10 tys do 14 tys brutto...

15.10.202315.10.2023
od 10000 zł