Filtruj

Praca Norbert

31-33 z 33 ofert pracy

HYDRAULIK

SOLKLIM KLIMATYZACJA NORBERT SOŁTYSSOLKLIM KLIMATYZACJA NORBERT SOŁTYS
Dąbrowa Tarnowska

Zakres obowiązków: Hydraulik Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe staż pracy ogółem - lata: 1 Wykształcenie bez znaczenia, wymagany 1 rok doświadczenia w zawodzie. Praca od 7.00 do 15.00 głównie na terenie powiatu dąbrowskiego. Pracodawca zapewnia transport z siedziby firmy do m...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER SIECI I INSTALACJI SANITARNYCH

Zakres obowiązków: Monter sieci i instalacji sanitarnych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe staż pracy ogółem - lata: 1 Wykształcenie bez znaczenia, wymagany 1 rok doświadczenia w zawodzie. Praca od 7.00 do 15.00 głównie na terenie powiatu dąbrowskiego. Pracodawca zapewnia tra...

Kierowca międzynarodowy kat b 8-9 tyś pln

NORBERTNORBERT
Czerniec

OPIS Witam.W związku z powiększeniem się floty samochodów zatrudnimy kierowców kat B na trasy międzynarodowe. Stawka 270-300 Wypłata zawsze na czas wypłacana na konto. Stała opieka spedytora przez całą dobę. Własna spedycja Samochód Renault master ze spaniem za fotelami lub o góry. Samochody ...

20.05.202420.05.2024
od 8000 zł