Filtruj

Praca Nowych Produktow Polski - Świebodzice

91-93 z 93 ofert pracy

Technolog/ Konstruktor

MARTYNA ROMANOWSKAMARTYNA ROMANOWSKA
Żarów

Metikam to grupa firm z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i obróbce metali znowocześnie wyposażonym parkiem maszynowym CNC. Naszą specjalnością jest cięcie laserowe, cięcie wodą, gięcie blach i obróbka metali. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Technolog/ Konstruktor Zakres obowią...

27.10.202327.10.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży - praca zdalna

BANK MILLENNIUM S. A.BANK MILLENNIUM S. A.
Wałbrzych

Zapraszamy do naszego Zespołu Telesprzedaży. Czekamy na osoby, które chcą zdobyć doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta i sprzedaży produktów bankowych, osoby otwarte i zmotywowane do nowych wyzwań. Obowiązki: Kontakt telefoniczny wyłącznie z naszymi Klientami – przedstawienie oferty i wspar...

30.08.202330.08.2023

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Wałbrzych

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

12.07.202312.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0590 s