Filtruj

Praca Obiektu - Pobiedziska

556-558 z 558 ofert pracy

Pracownik magazynowy

Chocicza Mała

Zadania: Proste prace magazynowe Praca ze skanerem, oraz komputerem Załadunek, rozładunek paczek Wymagania: Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy! Umiejętność obsługi komputera Oferta: Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodoweg...

20.07.202320.07.2023

Rezydencja w centrum Poznania zatrudni portiera/pracownika monitoringu

MANAGERMANAGER
Poznań

Rezydencja w centrum Poznania poszukuje pracownika na stanowisko portiera nocnego / pracownika monitoringu . Zakres obowiązków: dbałość o bezpieczeństwo i porządek [monitoring hotelu, drobne prace porządkowe na terenie i w otoczeniu obiektu] ścisła współpraca z recepcją hotelową [pomoc w bieżące...

05.07.202305.07.2023
od 22 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Koordynator Wynajmu i obiektów - Przyjazne Nieruchomości

PRZYJAZNY NAJEMPRZYJAZNY NAJEM
Poznań

Spółka Przyjazny Holding Nieruchomości, lider na rynku wynajmu kawalerek, pokoi dla studentów i kwater pracowniczych w Poznaniu, poszukuje kandydata na stanowisko Koordynatora Wynajmu. Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, komunikatywną i posiadasz doświadczenie w branży nieruchomości, ta oferta jest dl...

04.07.202304.07.2023
od 4600 zł