Filtruj

Praca Obsluga C B Polski - Majdan

61-63 z 63 ofert pracy

Doradca Klienta: CH Alius - cały etat

VISION EXPRESSVISION EXPRESS
Ostrołęka

Chcesz rozwijać się w branży optycznej ale martwisz się, że nie masz doświadczenia? Dla nas to nie problem! Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet szkoleń, dzięki którym wszystkiego nauczymy Cię od podstaw. Do Twoich zadań należeć będzie: aktywna sprzedaż i promowanie oferty Vision Express zapewnian...

13.06.202413.06.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Bankier Klienta (obsługa klienta indywidualnego - sprzedaż produktów depozytowych i kredytowych)​

ALIOR BANKALIOR BANK
Ostrołęka

Bankier Klienta (obsługa klienta indywidualnego - sprzedaż produktów depozytowych i kredytowych)​ Miejsce pracy: Ostrołęka Twój zakres obowiązków budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami, sprzedaż produktów i usług bankowych, aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów...

Wolontariatwolontariat

DAM PRACE 06-300 Przasnysz Produkcja Elementów Betonowych

BESTBET.BESTBET.
Przasnysz

Obowiązki: Obsługa linii produkcyjnej. Pakowanie wyrobów. Kontrola jakości produktu. Prace porządkowe. Obsługa maszyn produkcyjnych. Przygotowanie surowców/materiałów do produkcji. Dbanie o porządek na stanowisku pracy. Prace pomocnicze przy produkcji. Przestrzeganie zasad BHP. Kontrola wi...

od 8000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0632 s