Filtruj

Praca Obsluga C B - Wadowice

391-392 z 392 ofert pracy

Pracownik biurowy Supermarket

BIUROBIURO
Chrzanów

Zatrudnimy doświadczonego pracownika biurowego do supermarketu w Chrzanowie. Przyjumjemy zgłoszenia poprzez olx. Twój zakres obowiązków Praca na sali sprzedaży i zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta; Planowanie i organizowanie pracy zespołu; Nadzór nad procesem szkoleń pracowniczych; ...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK OBSŁUGI LADY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

IPRACUJZDALNIE.PL SP. Z O.O.IPRACUJZDALNIE.PL SP. Z O.O.
Krzeszowice

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: -Obsługa Klienta -Przyjęcie towaru -Ekspozycja towaru -Minimalizacja poziomu strat na stoisku mięso-wędliny -Prace porządkowe -Obsługa paczek kurierskich Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - komunikatywność umiejętność - Książeczka sanep...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1085 s