Filtruj

Praca Obsluga Dokumentacji - Pabianice

196-197 z 197 ofert pracy

Kierownik Techniczny Obiektu (K/M)

SPIE BUILDING SOLUTIONS SP. Z O.O.SPIE BUILDING SOLUTIONS SP. Z O.O.
Głuchów

Twój zakres obowiązków: utrzymanie infrastruktury technicznej budynku zgodnie z wymogami technicznymi, prawa budowlanego oraz oczekiwaniami klienta; budowanie i utrzymanie relacji biznesowych z klientem; zarządzanie zespołem technicznym; nadzór nad pracą podwykonawców; zarządzanie dokumentacją ...

19.06.202419.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista / Specjalistka ds. kadr

DOZ S. A.DOZ S. A.
Łódź

Twój zakres obowiązków: pełna obsługa kadrowa pracowników: wystawianie umów o pracę, aneksów do umów, dokumentów rozwiązujących stosunek pracy, świadectw pracy, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu, tworzenie kont pracowników w systemie kadrowym, bieżąca obsługa pracowników; obsługa zleceniobiorc...

26.06.202426.06.2024