Filtruj

Praca Obsluga Dostaw - Dęblin

31-33 z 33 ofert pracy

Doradca klienta

ADREAMSADREAMS
Puławy

Twoje zadania: dobór produktów do potrzeb klientów zapewnienie kkompleksowej obsługi poprzez polecenie akcesoriów oraz usług dodatkowych Prowadzenie rozów handlowych zgodnie z naszymi standardami przyjmowanie dostaw ekspozycja towarów dbanie o ład i porządek w elektromarkecie Oczekujemy: komunikatyw...

03.06.202403.06.2024

Praca w sklepie spożywczym

JAKUBJAKUB
Żelechów

Sklep Kubuś w Żelechowie po Warszawą zatrudni pracowników. Atrakcyjne zarobki : 25 zł/h netto w tygodniu 50 zł/h netto w niedziele ! Zakres obowiązków: Obsługa klienta przy kasie Wykładanie towaru po dostawach Pilnowanie czystości sklepu Wymagania : Chęć do pracy, pozytywne nastawienie Nie...

31.05.202431.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Obsługi Klienta

JMP FLOWERS GRUPA PRODUCENTÓW SP. Z O.O.JMP FLOWERS GRUPA PRODUCENTÓW SP. Z O.O.
Stężyca

Specjalista ds. Obsługi Klienta Twój zakres obowiązków realizacja planu sprzedaży i wsparcie Account Managera w bieżącej sprzedaży, obsługa operacyjna klientów, w tym potwierdzanie terminów dostaw, zbieranie zamówień oraz awizacja zamówień, wprowadzania zleceń sprzedaży, przygotowywanie dokumentów h...

14.05.202414.05.2024