Filtruj

Praca Obsluga Firmy B C - Ożarów

151-153 z 153 ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży internetowej / webmaster

PHU DIMAR SP. J.PHU DIMAR SP. J.
Ostrowiec Świętokrzyski

Specjalista ds. sprzedaży internetowej / webmasterDo Twoich obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:projektowanie i wdrażanie akcji promocyjnych, mailingów przygotowywanie materiałów promocyjnych – treści na strony, fanpage, kanał YouTube prowadzenie sklepu, aktualizacja treści, wprowadzanie now...

20.04.202420.04.2024

pracownik produkcji montażu-\u003E praca od zaraz-\u003E pakiet benefitów

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.

Szukasz pierwszej pracy albo masz już doświadczenie w branży produkcyjnej i chcesz pracować w rekomendowanej firmie w Starachowicach?Dołącz już dziś do Randstad i aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści MONTER, a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach. oferujemy wynagrodzenie...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Spec ds. Marketingu Internetowego i pozyskiwania klientów

DIMARDIMAR

Zakres obowiązków:-przygotowywanie i realizacja działań promocyjnych w Internecie-prowadzenie strony internetowej i kont na portalach społecznościowych-prowadzenie sklepu internetowego -komunikacja i raportowanie wyników kampanii-tworzenie i prowadzenie kampanii Google Adwords, Facebook Ads itp.-ana...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0763 s